Lid worden van onze club?

Neem contact op via j.vanmuijen@home.nl of gebruik het aanmeld formulier.

Voorjaarscompetitie Senioren Info

Captains 

Captains Voorjaar Competitie teams.              
DISTRICT         LANDELIJK      
                 
Carlo Habraken Gemengd 17+ zaterdag HH1   Lex Timmermans Heren   HH1
Peter van Veldhoven GD 35+ zaterdag HH1   Martijn v Eggelen Heren   HH2
Robin Schenk GD 17+ vrijdagavond HH1   Esther Gerritsen Dames   HH1
Mariëlla vd Wildenberg GD 17+ vrijdagavond HH2          
George Rouhof GD 35+ vrijdagavond HH1          
Johan de Jong GD 35+ vrijdagavond HH2          
Bettie van de Sanden GD 35+ vrijdagavond HH3          
Richard Briejer GD 35+ vrijdagavond HH4          
Paola van der Deure GD 35+ vrijdagavond HH5          
Sandra van Bladel GD 35+ vrijdagavond HH6          
Jeroen Verhagen Heren 17+ zaterdag HH1          
Roel Lammers Heren 17+ zaterdag HH2          
Rob van Veldhoven Heren 17+ zaterdag HH3          
Chris Joosten Heren 17+ zaterdag HH4          
Andy Passon Heren 17+ zaterdag HH5          
Joffrey Klerks Heren 17+ zaterdag HH6          
Jorg van Oyen Heren 17+ zaterdag HH7          
Francois van Son Heren 17+ zaterdag HH8          
Berry de Pinth Heren 17+ zaterdag HH9          
Ronald van de Velden Heren 17+ zaterdag HH10          
Rens Eekels Heren 17+ zaterdag HH11          
Peter van Eggelen Heren 35+* zaterdag HH1          
Jan van Spijk HD 50+ vrijdagmiddag HH1          
Jan de Wit HD 50+ vrijdagmiddag HH2          
Hans van Sambeek HD 50+ vrijdagmiddag HH3          
Frank van de Wildenberg HD 35+  vrijdagavond HH1          
Wilfried van Grinsven HD 35+  vrijdagavond HH2          
Marc van de Loo HD 35+  vrijdagavond HH3          
Toine van Moergastel HD 35+  vrijdagavond HH4          
Brian Schippers HD 35+  vrijdagavond HH5          
Gabriëlle van Veldhoven Dames 17+* zaterdag HH1          
Yvette Joosten Dames 17+* zaterdag HH2          
Margo van Delft Dames 17+* zaterdag HH3          
Daisy Thijssen Dames 17+* zaterdag HH4          
Wilma van Grinsven Dames 35+* di-morgen HH1          
Toos Stamps DD 35+ di-morgen HH2          
Deborah Bekkers GD Zmravnd wo-avond HH1          
Daniëlle Melis DD Zmravnd wo-avond HH1          
Dunya Samuels 8/9 competitie do-avond HH1          
Ilse Theuns DD 17+ vrijdagavond HH1          
Claudia Lardinois DD 17+ vrijdagavond HH2          
Anja van den Brink DD 35+  vrijdagavond HH1          
Mariska Veltman DD 35+  vrijdagavond HH2          
Brigitte van Vugt DD 35+  vrijdagavond HH3          
Daniëlle Brouwers DD 35+  vrijdagavond HH4          
Ulrike Steenvoorden DD 35+  vrijdagavond HH5          
Monique Maayway DD 35+  vrijdagavond HH6          
                 

Peiling

Ik wil het jaarboekje graag nog gedrukt ontvangen?

Inloggen Afhangbord

Laatste tweets