Lid worden van onze club?

Neem contact op via j.vanmuijen@home.nl of gebruik het aanmeld formulier.

Competitie Teams Senioren Voorjaar Za-Zo seizoen 2019

Zaterdag         Zondag  
             
Gemengd 17+ HH 1 2e klasse Heren 17+ HH 1 Hfd klasse   Heren HH 1 2e klasse
Carlo Habraken ©   Jeroen Verhagen ©   Lex Timmermans ©
Lieke Buijs   Jaap Smits     Jaap Smit  
Anita van de Griendt   Robin Roelofs     Stijn van Overdijk
Yvonne van Bijnen   Rik Thijssen     Marnick van Gestel
Willem van de Wiel   Stijn Schippers     Damian Nederveen
Herbert van Heist            
             
GD 17+ HH 1 1e klasse Heren 17+ HH 2 1e klasse      
Peter van Veldhoven © Roel Lammers ©        
Nicole van Veldhoven Bas Smits        
Désirée van Mil   Job Pulles        
Marianne Wentholt   Ben Southern        
Frank Velthuizen   Michiel Besamusca      
    Marijn Schalken        
             
Dames 17+ HH 1 Hfd klasse Heren 17+ HH 3 2e klasse      
Micki van de Heuvel © Rob van Veldhoven ©      
Gabrielle van Veldhoven Ramon van Veldhoven      
Joyce Maas   Emile Euverman        
Tessa Verhagen   Sidney Plasman        
Sabine Verberkt   Michael Zuiverloon      
             
Dames 17+ HH 2 3e klasse Heren 17+ HH 4 2e klasse      
Annemarie Timmermans © Maarten van Oirschot ©      
Hedy Eekels   Dennis van Hout        
Janneke Verbunt   Waldo van Spijk        
Tanja Heetkamp   Bart Schuur        
Peggy van Son   Mark van de Waal      
Patricia Lardinois   Ronald Dekkers        
Heidi Verberkt   Chris Joosten        
Kristel Dijkshoorn            
             
DD 17+ HH 1 2e klasse Heren 17+ HH 5 3e klasse      
Connie van Eggelen © Myckel van Koningstein ©      
Joyce Cadee   Andy Passon        
Lion van Gerven   Jan Maarten van Helvoort      
Maartje Grevers   Maurits van Heist      
Yvette Joosten   Davy de Corte        
             
             
    Heren 17+ HH 6 3e klasse      
Heren 35+  HH 1 1e klasse Filip Habraken ©        
Francois van Son ©   Jorg van Oijen        
Rob Verberkt   Kevin van Son        
Frank van Boxtel   Davey Roos        
Wim Timmermans   Joost van Rijn        
Rob Timmermans   Ralph Jansen        
Herman Teklenburg            
Frank van Son   Heren 17+ HH 8 5e klasse      
    Rens Eekels ©        
Heren 35+ HH 2 2e klasse John Kerstens        
Alex van Herpen ©   Fedor van der Lee      
Peter van Eggelen   Joris Verboven        
Sebastiaan Nederveen Geert Merks        
Lambert van Iersel   Pieter van den Berg      
    Dries Verstijnen        
             
    Heren 17+ HH 7 5e klasse      
    Berry de Pinth ©        
    Edgar van Weert        
    Dennis Lauwers        
    Mark de Bie        
    Paul Briejer        
             

Peiling

Ik wil het jaarboekje graag nog gedrukt ontvangen?

Inloggen Afhangbord

Laatste tweets